blgkimya.com


Heuresis Corporation, Hal Grodzins ve Dr. Peter Rothschild tarafından 2013 yılında kurulmuştur. Sayın Grodzins, yönetim, işletme ve teknoloji geliştirme konularında 25 yılı aşkın tecrübeye sahiptir. O, eltipi x-ray enstrümantasyonunu icat eden Niton Corp.`un (şu anda Thermo Fisher Scientific, Inc.`in bir parçası olan) uzun zamandır Başkan ve CEO`su idi. Sayın Grodzins, X-ışını floresans ve optik emisyon spektroskopisinde patentlerin mucidi ve ortak mucidi olup, Niton XLt Serisi XRF analizörlerinin baş tasarımcısı olarak 2003 R&D 100 Ödülü sahibidir.

CTO, Peter Rothschild, Amerikan Bilim ve Mühendislik A.Ş.`deki Araştırma ve Geliştirme Başkanı ve Baş Bilim Adamı olarak görev yapıyordu. Bilgisayar simülasyonları ve IP stratejisi ve yönetimi konusunda uzman Dr. Rothschild, Saçılma Zayıflama Tomografisi (Scatter Attenuation Tomography, SAT) ve diğer yeni x-ray inceleme teknolojilerinin mucididir.

Sayın Grodzins ve Dr. Rothschild, ürün ve iş geliştirme, satış ve pazarlama, servis, ürün kalitesi, ruhsatlandırma, finans ve işletme operasyonlarında uzmanlığı olan güçlü, tecrübeli bir yönetim ekibi kurdu.

Heuresis Corp.`un misyonu, uygun maliyet, güvenilirlik ve kullanım kolaylığı açısından yeni kriterler sağlayan taşınabilir analitik ve görüntüleme cihazlarını geliştirmek ve pazarlamak; Müşterilerimize doğru, hassas, kullanımı kolay, gerçek zamanlı bilgi sağlayan ergonomik ve kullanımı kolay araçlar ile her zamankinden daha üretken olmalarını sağlamak; Ve şirketin güçlü yanlarının en büyük rekabet avantajlarını, en yüksek yatırım getirisini, en karlılığı ve en yüksek bileşik yıllık büyüme oranını sağladığı piyasa fırsatlarını takip etmek için x-ray ve diğer enstrümantasyon teknolojilerindeki uzmanlığımızdan faydalanmak.


Temsil Ettiğimiz Ürünleri

HBI-120 Handheld X-Ray Görüntüleyici


WEBSITE