blgkimya.com


Yaklaşık 100 yıldır firmamız, basit radyo test setlerinden sofistike ağ güvenliği platformlarına kadar iletişim teknolojilerini optimize etmek için yenilikçi çözümler sunmaktadır. Her zaman bir endüstri lideri olan şirket, güçlü Ar-Ge köklerini akıllı, stratejik satın almalar ve birleşmelerle tutarlı bir şekilde tamamlamıştır.

İki teknikerin radyo üretip sattığı Wandel ve Goltermann adında bir Avrupa şirketinden elektronik test ve ölçüm ekipmanlarında dünyanın en büyük tedarikçilerinden birine dönüşen Viavi Solutions 1923 yılında olarak kuruldu.

Şirket, 1998 yılında Wavetek`e katılarak telekomünikasyon portföyünü güçlendirdi ve 2000 yılında TTC’ye katılarak enstürmantasyonun ötesine geçerek servis sağlama yazılımı ve merkezileştirilmiş test ve izleme sistemleri konusunda lider bir tedarikçi oldu.

Dünyanın ikinci ve üçüncü en büyük test ve ölçüm şirketlerinin birleşmesi Acterna oldu. 2005 yılında JDSU, komünikasyon test ve ölçüm yeteneklerini fiber optik taşıma ve iletim ile birlikte sinerji oluşturmak için Acterna`yı satın aldı. Agilent ve Finisar ağ araçları, GenComm kablosuz test cihazları ve Network Instruments kurumsal uygulamaları ve yazılım çözümleri de dahil olmak üzere bir takım satın almalar izledi.

Acterna`yı satın almadan önce, JDSU optik güvenlik ve performans ürünlerimizin çoğunun geliştiricilerinden Optical Coating Laboratory, Inc (OCLI) satın alarak özel kaplamalar pazarına girdi.

İki farklı pazarda (ağ ve servis etkinleştirme ve optik ağ bileşenleri) yıllarca güçlü bir performans gösterdikten sonra JDSU bölündü. 2015 yılında iki bağımsız, halka açık şirket olarak Viavi Solutions ve Lumentum Holdings oluştu.

Viavi yazılım ve donanım platformları ve cihazları, fiziksel, sanal ve hibrid ağlar arasında uçtan uca görünürlük sağlar. Ağ ekosistemindeki hassas istihbarat ve uygulanabilir bilgiler, artan müşteri sadakati, daha yüksek karlılık ve yeni nesil teknolojilere geçişleri hızlandırmak için hizmet deneyimini optimize eder. Viavi ayrıca, kağıt para doğrulaması için sahtecilik tespitinde ve çeşitli hükümet ve ticari uygulamalar için yüksek değerli optik bileşenler ve cihazları konusunda da liderdir.


Temsil Ettiğimiz Ürünleri

MicroNIR OnSite
MicroNIR Pro
MicroNIR PAT-W
MicroNIR PAT-U


WEBSITE